Savanoriška pagalba, kai jos labiausiai reikia

                  Mokymo centro – kavinės „Agapė“ darbuotojos ir mokinės nuoširdžiai dėkoja personalo atrankos įmonės „Ekloga“ direktorei Vilijai Doronenkovienei  bei šios įmonės darbuotojoms – personalo atrankos konsultantėms Linai Pečiulienei ir Ilonai Kižinai. Didelis dėkui už savanorišką ir be galo profesionalią jūsų pagalbą bei dalyvavimą mūsų projekte „Darbo paieškos mokymai“, kuris skirtas ilgą laiką nedirbančių moterų integracijai į darbo rinką.

                   Praėjusių metų pabaigoje sulaukėm teigiamo atsakymo į mūsų pagalbos prašymą, o sausio mėnesį viena iš įmonės darbuotojų – Lina Pečiulienė, skaitė paskaitą mūsų moterims apie CV bei motyvacinio laiško rašymo ypatybes. Tai be galo vertinga pagalba, nes dažna mūsų projekto dalyvė stokoja pasitikėjimo savimi ir drąsos bandyti, tad specialistės patarimai ir pamokymai įkvėpė ir padrąsino ne vieną imtis aktyvių veiksmų ieškant darbo. Juo labiau, kad išgirdome ne tik abstrakčius pamokymus, bet ir konkrečius patarimus kiekvienai moteriai, kuri ruošė savo gyvenimo aprašymą.

                   Tuo pagalba mums nesibaigė! Kiekviena moteris užpildė profesinio pasirinkimo, motyvacijos darbui bei asmenybinius klausimynus ir  nuvykusios į IĮ „Ekloga“ gavo atgalinį ryšį bei profesionalią personalo atrankos specialisčių konsultaciją ir vertingų patarimų ieškant darbo.             

                   Visas mokymo centro – kavinės „Agapė“ kolektyvas bei projekte dalyvaujančios moterys dėkoja įmonei „Ekloga“, jos direktorei ir visiems prisidėjusiems darbuotojams už palaikytą iniciatyvą, bendradarbiavimą ir savo brangaus laiko aukojimą, padedant ilgą laiką nedirbančioms moterims žengti pirmuosius žingsnius savęs pažinimo  bei savo vietos darbo rinkoje radimo link.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

             

 

 

                                                                              Labdaros ir paramos fondo Va Caritas socialiniai projektai socialinė   darbuotoja R. Trumpickienė